لوکسیران، کلکسیونی از برترین محصولات برند و منحصر بفرد
  • برای مشاهده محصولات جدید و محدود فرش چرم اعلا با تخفیف ویژه کلیک کنید

  • مجموعه جدید کیف های زنانه لوکسیران را مشاهده کنید

  • حضور در نمایشگاه مبلمان منزل بمنظور انتخاب برندهای برتر لاکچری برای عرضه در لوکسیران!

  • ارسال رایگان برای مشترکین دائمی لوکسیران – کافیست یک بار خرید کنید!

قوانین و مقررات رنت خودرو

لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید

علاوه بر قوانین و مقررات عمومی (لینک دسترسی) خرید از لوکسیران، قوانین و مقررات زیر حاکم بر خدمات رنت خودرو می باشد. لذا خواهشمند است بمنظور استفاده بهینه از این خدمات و حفظ حقوق خود این موارد را بدقت مطالعه فرمایید.

1-کلیه سفارشات ثبت شده از طریق سایت لوکسیران در اولین فرصت بررسی و اقدام خواهد شد. بمنظور اطمینان از صحت سفارش می توانید از طریق تماس تلفنی نسبت به بررسی وضعیت اقدام نمایید.

2- تمامی سرویس های با راننده (اعم از ترانسفر فرودگاه امام، فرودگاه مهرآباد، رنت 10 ساعته و یا روزانه) توسط رانندگان مجرب، متعهد و متخصص و با رعایت آداب تشریفات ارائه می شود.

3- نرخ کلیه سرویسهای با راننده مربوط به تردد در داخل شهر تهران می باشد و در صورت نیاز به تردد در خارج از شهر، نرخ شامل تغییر خواهد بود.

4-در خصوص میهمانان خارجی، کلیه آداب معاشرت و پذیرش توسط رانندگان مسلط به زبان انگلسیی صورت خواهد پذیرفت.

5-ارائه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی، شرکتها و موسسات در صورت نیاز به تعدد سرویسها، عقد قرارداد فیمابین بمنظور ارائه خدمات مطلوب و با نرخ ویژه توصیه می شود.

6-کلیه سرویسهای رنت خودرو بدون راننده از طریق تکمیل فرم قرارداد امکان پذیر می باشد. برای دریافت فرم مربوطه با دفتر لوکسیران تماس حاصل و هماهنگی فرمایید.

7-در صورت نیاز به خودورهای جمعی (ون، مینی بوس، میدل باس، اتوبوس) بمنظور ارائه خدمات تشریفاتی اعم از ترانسفر فرودگاه و یا ارائه خدمات با راننده در اختیار، لطفا مستقیما با دفتر لوکسیران تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

8- با توجه به تنوع خودروهای قابل ارائه توسط لوکسیران، تنها تعداد معدودی از لوکس ترین خودروها در سایت ارائه شده اند. در صورت نیاز به رنت سایر خودروها، لطفا مستقیما با دفتر لوکسیران هماهنگی فرمایید تا فهرست سایر خودروهای قابل ارائه سرویس نیز برای شما ارسال گردد.

برندهای همراه با لوکسیران

آخرین نقد و بررسی‌ها

پر امتیازترین محصولات

پیشنهادات ویژه

همکاران استراتژیک

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی: تهران، کوی نصر (گیشا)، خیابان ۳۲، (تقاطع خ نادری نیا)، پلاک ۵۵، واحد ۲

پست الکترونیک: info@louxiran.com
تلفن های تماس: 09332640824 - 88277520

با لوکسیران تمایز را تجربه کنید

ماموریت لوکسیران، عرضه محصولات و خدمات منتخب لوکس و منحصربفرد در حوزه های متنوع از میان برترین برند های اصیل و ناب به مشتریان است. از لوکسیران همیشه انتظار بهترین ها، خاص ترین ها و منحصر بفرد ترین ها را داشته باشید.

Instagram

عضویت در خبرنامه

Newsletter signup

Please wait...

متشکریم

Top