کفش های مردانه خاص با قیمتهای خاص

 گرانترین و با ارزش ترین کفش های مردانه را برایتان معرفی کنیم امیدواریم از آن لذت ببرید ­­

کفشی به نام ساواروسکی – FILA

565 دلار

شرکت فیلا به مناسبت سالگرد 100 سالگی خود این کفش های خاص به نام ساواروسکی را فقط به تعداد 100 عدد تولید کرده ، این کفش های فوق العاده شیک خصوصا در محیط های تاریک بسیار جلوه میکنند و میدرخشند.

استفانو بِمِر– Stefano Bemer

2.000 دلار

تمام قسمت های کفش های استفانو بِمِر دست ساز هستند و ساخت یک جفت از آنها تقریبا 3 ماه زمان میبرد . استفانو در قدیم با مارک های معروفی مانند گوچی کار میکرد.

کفش های تزیین شده با الماس – Aubercy

4.500 دلار

الماس ها فقط مختص خانوم ها نیست ! مرد هایی هم هستند که علاقه خاصی به الماس ها دارند Aubercy برای اولین بار با استفاده از الماس های خالص و واقعی بر روی قسمت جلویی کفش هایش این را ثابت کرده که همیشه مشتری های خاصی برای اجناس خاص وجود دارند. در ساخت کفش ها از مرغوب ترین چرم ایتالیایی استفاده شده و بر حسب بزرگی آن قیمت هر جفت از این کفش های خاص بین 3000-4500 دلار قیمت دارند.

کفش اسپرت نایک از جنس طلا

5.400 دلار

قیمت یک جفت از این کفش 5400 دلار است و با این قیمت اصلا مناسب استفاده روزمره نیست . قسمت های طلایی رنگ کفش آبکاری هستند .این کفش برای کلکسیونر ها و سرمایه گذاران مدل ایده آلی است.

کفش های لویی ویتون

10.000 دلار

اگر فکر میکنید لویی ویتون یک مارک زنانه است ، سخت در اشتباهید .این کفش زیبا و طریف که دست ساز است از بهترین چرم تمساح ساخته شده.

کفش طلایی نایک

24.000 دلار

در سال 2007 ، این کفش های دو طلایی نایک ، در مطبوعات مثل بمب ترکید . هر جفت از این کفش ها از 600 گرم طلا به قیمت 24000 دلار ساخته شده.

Nike Air Zoom – Kobe 1

30.000 دلار

مدل kobe 1 از مدل های سری معروف Air Zoom نایک است . تنها 25 تا از این کفش فوق العاده ساخته شده و بر حسب شهر هابه نام شیکاگو، نیویورک ، تگزاس و لوس انجلس نام آنها تغییر میکند.

کفش مردانه تستونی (Testoni)

38.000 دلار

این مارک شناخته شده نروژی به ساخت کفش های مجلسی و رسمی مردانه معروف است . این کفش های مردانه که از جنس چرم تمساح هستند در مقابل آب مقاوم هستند.

کفش های تزیین شده با الماس – Nike Air Force1

50.00دلار

این مدل موفق به نام Air Force1 که با الماس های واقعی تزیین شده خواستاران زیادی دارد. جلوه این کفش بیشتر در محیط های تاریک است که الماس ها با بازتاب کوچکترین نوری شروع به درخشیدن میکنند . مارک حک شده بر کفش از طلای ناب ساخته شده و در تزیین آن از 11 قیراط الماس استفاده شده .

کفشی از جنس الماس – Tom Ford

2میلیون دلار

از این کفش بینظیر فقط یک عدد تولید شده . میلیارد جوان سفارش کفشی از جنس طلای سفید با روکش الماس داد که تام فرد هم به خوبی از پس آن برآمده و این کفش فوق العاده را ساخته که تخمین زده میشود قیمت آن در حدود 2 میلیون دلار باشد.

تمام کفش های در این لیست سفارشی هستند و مطمئنا با پوشیدن آنها در هر محیطی دقت همه را به خود جلب خواهید کرد بعلاوه ، ضرب المثلی هست که میگوید دوست به سر و دشمن به پایت نگاه میکند ، مطمئن باشید با این کفش ها دشمن حسابی ناراحت و ناامید خواهد شد!!!

منبع :سایت زیتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + بیست =